وبینار اصول مالی و مالیاتی استارت آپ ها

وبینار اصول مالی و مالیاتی استارت آپ ها

در تمام کسب و کارهای موفق تجربه رشد از همه زاویا مهم بوده است. استارت آپ های خرده فروشی، حمل و نقل، فروش بلیط، مشاوره سلامت، فین تک و … برای تمام فرایند های خود آگاهی لازم را کسب کرده اند تا نتیجه ای مطلوب در بازار هدف خود و ساختار شرکت خود داشته باشند.

حالا جایگاه استارت آپ ها در ایران در مرحله ایست که بلوغ آن هرروز بیشتر میشود. ایده ها سرمایه جذب میکنند و دانشگاه ها برای شتاب دهی ایده ها در تلاشند. این اکوسیستم همیشه توانسته اخبار مثبتی در فضای کسب و کار ایران و جهان داشته باشد. حالا استارت آپ های ایرانی که حاصل تلاش جوانان هستند در حال جذب سرمایه های داخلی و خارجی هستند و مسیر رسمی شدن را طی میکنند.

در این حین ساختار مالی و مالیاتی هر کسب و کار میتواند قلب آن را بهبود دهد یا آن را متوقف کند. زیرا تمام قوانین و مراحل مهم باید طی شوند تا کسب و کار اجازه فعالیت داشته باشد. آگاهی از حوزه حسابداری، بیمه و مالیات یک معیار تعیین کننده در سرعت رشد شماست. گاهی نیز ایده در بازار خود به هدف رسیده و بعد از مدتی مجبور توقف فعالیت یا برچیدن کسب و کار خود می شود چرا که مراحل مالی و قانونی خود را به درستی طی نکرده است.

وبینار اصول مالی و مالیاتی استارت آپ ها در سه ساعت برگزار می شود و به شما مدیران و افراد حاضر در اکوسیستم استارت آپی کمک می کند تا مسیر مالی و حقوقی را بهتر بشناسید.

شرکت در این وبینار می تواند پاسخ سوالات زیر را برای شما روشن کند:

استارت آپ چه تعریفی دارد؟
استارت آپ چه ساختاری دارد و چه فرایندی را طی میکند؟
یک کسب و کار نوپا چه ساختاری از نظر مالی دارد؟
تکالیف مالی و مالیاتی یک کسب و کار نوپا چیست؟
آیا سیستم حسابداری و مالی به کمک سرمایه پذیری می آید؟
انوع جذب سرمایه و ساختار سهام
تراکنش ها در سیستم حسابداری

منبع:ecomotive

ارسال دیدگاه