دستیار گوگل کار های روزمره‌تان را به شما یادآوری خواهد کرد

دستیار گوگل کار های روزمره‌تان را به شما یادآوری خواهد کرد

دستیار گوگل اکنون می تواند کارهای روزمره‌یتان را به شما یادآوری کرده و به کارهای شما نظم ببخشد. گوگل با اعلامیه‌ی جدیدش، مجموعه به روزرسانی های خود که بر مدیریت کار از خانه و زندگی در قرنطینه متمرکز است را ادامه می دهد.

برنامه‌ریزی کاری

با Workday Routines، می توانید یک مجموعۀ برنامه ریزی شده از یادآورهای Google Assistant ایجاد کنید تا در طول روز مطابق برنامه کارهای خود را پیش بروید. در برنامه Assistant برای iOS و Android یک برنامه از پیش تعیین شده نیز وجود دارد، اما شما می توانید هر کدام را متناسب با روز خود تنظیم کنید. شما می توانید یک برنامه‌ی مشخصی را تنظیم کنید، به عنوان مثال هر روز ساعت ۱۰ صبح به شما یادآوری کند که ورزش کرده و آب بنوشید. سپس، ساعت ۲ بعد از ظهر، Assistant می تواند به شما یادآوری کند که قدم بزنید یا برای کنفرانس روزانۀ خود آماده شوید. علاوه بر این یادآوری های خاص در طول روز، Google Assistant مرتباً وقت را به شما اطلاع می دهد. Workday Routines این هفته به زبان انگلیسی برای نمایشگرهای هوشمند و موبایل ها در عرضه می شود.

خواب و بیداری آرام

Google Assistant همچنین با قابلیت های بیشتر مثل ویژگی خواب و بیداری آرام برای چراغ های هوشمند، بازدهی خواب شما را افزایش می دهد. این ویژگی برای تمام چراغ های هوشمند عرضه خواهد شد. قبلاً این فقط با لامپ های Philips Hue سازگار بود. با دستور صوتی، “.Hey Google, sleep my lights at 10 p.m” ، چراغ های شما کم نور می شوند تا آرام آرام باعث خواب رفتن شما شوند. برای یک بیدار شدن آرام بگویید: “Hey Google, wake my lights at 8 a.m.”، و چراغ های شما کم کم پر نور شده و برای بیدار شدن شما تغییر رنگ می دهند. اگر زنگ هشدارهای دستیار گوگل دارید، می توانید برای روشن شدن چراغ ها ۳۰ دقیقه قبل از زمان هشدار، بگویید: “Turn on Gentle Wake Up”. این قابلیت فعلاً به زبان انگلیسی در دسترس است.

منبع: دستیار گوگل کار های روزمره‌تان را به شما یادآوری خواهد کرد

ارسال دیدگاه