خدمات غیرحضوری مخابرات

خدمات غیرحضوری مخابرات

در شرایطی که کرونا هنوز هم در کشورمان شایع است و هر روز اخبار جدیدی از آمار مبتلایان شنیده می شود، می توان به جای حضور در شرکت مخابرات، از خدمات غیرحضوری این شرکت استفاده کرد. با استفاده از کد دستوری  *۲۰۲۰#پیش ثبت نام تلفن ثابت، پیش ثبت نام سرویس اینترنت، تمدید و خرید ترافیک سرویس اینترنت، مانده اعتبار سرویس اینترنت، تغییر رمز پنل  e-Careو پرداخت صورتحساب تلفن ثابت انجام می شود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، شیوع ویروس کرونا فرصت مغتنمی برای یک مانور واقعی و معرفی سامانه های غیرحضوری شرکت مخابرات برای رفاه حال همشهریان بود. بنا بر اعلام مخابرات منطقه تهران، در راستای مشتری مداری و با توجه به اهمیت حفظ و صیانت از سلامتی همکاران و شهروندان و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، مشتریان مخابرات منطقه تهران می توانند از خدمات غیرحضوری مخابرات مانند ۲۰۰۰، ۲۰۱۱۷، ۲۰۲۰، ۱۱۸، ۲۰۲۱، ۲۰۱۰ و سایر امکانات استفاده و از مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی خودداری کنند.

سامانه ۲۰۰۰ جهت دریافت و پرداخت صورتحساب تلفن ثابت و وصل آنی، سامانه ۲۰۱۱۷ جهت رفع خرابی خطوط تلفن ثابت، سامانه ۲۰۱۰ جهت پشتیبانی و رفع خرابی خطوط مشترکین تجاری، سامانه ۱۱۸ جهت اطلاعات تلفنی، ۲۰۲۱ واحد ارتباطات مردمی و سامانه ۲۰۲۰ جهت فروش و پشتیبانی و خدمات پس از فروش اینترنت پرسرعت در مخابرات منطقه تهران در دسترس شهروندان است.

همچنین شهروندان تهرانی جهت دریافت و پرداخت صورتحساب قبوض پایان دوره و به روز تلفن ثابت خود، علاوه بر ۲۰۰۰ می توانند "ستاره ۲۰۲۰ مربع" را از طریق تلفن همراه شماره گیری کرده و یا به وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir  قسمت "مخابرات من" مراجعه کنند.

سامانه مخابرات من نیز مختص پرداخت قبض (میان دوره و پایان دوره و قبض تجمیعی)، مشاهده ریزهزینه های قبض، دریافت گروهی ریزهزینه های قبض، مدیریت درخواست تلفن ثابت (درخواست تلفن ثابت از طریق پورتال و پیگیری تا حصول نتیجه)، خدمات تلفن ثابت (سرویس های ویژه شامل: انتظار مکالمه، مکالمه کنفرانسی، شماره گیری سریع، قطع و وصل تلفن، درخواست تغییر آدرس مکاتبات، باز و بسته کردن صفر دوم، درخواست کشف مزاحم، اعلام و عدم اعلام به ۱۱۸)، سرویس های ارزش افزوده، تاریخچه پرداخت قبض، درخواست ریزمکالمات، خلاصه کارکرد و مدیریت درخواست های اینترنت می شود.

منبع:ایتنا

ارسال دیدگاه