ثروتمندترین ورزشکاران جهان

ثروتمندترین ورزشکاران جهان

تا به حال به این فکر کرده اید ثروتمندترین ورزشکاران جهان چه کسانی هستند؟ در مطلب زیر ما فهرستی را آماده کرده ایم که نشان داده کدام ورزشکاران ثروتمند هستند و در چه رده ای قرار دارند.

وینس مکمن
ایون تسیریاک
مایکل جردن 
تایگر وودز
مایکل شوماخر
مجیک جانسون
راجر استابچ

وینس مکمن

اولین جایگاه در فهرست به وینس مکمن تعلق دارد که از کشتی کج کاران سابق حرفه ای آمریکا می باشد. وینس مکمن هم اکنون مالک اصلی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کمپانی WWE می باشد جا دارد اشاره کنیم که او امور این کمپانی را از دهه 80 و از طریق پدرش به دست گرفت. میزان دارایی وینس مکمن 2.2 میلیارد دلار است و با وجود این که میزان قابل توجهی از این رقم از طریق موفقیت او در کمپانی WWE به دست آورده است.

ایون تسیریاک

دومین جایگاه در قهرست به ایون تسیریاک اختصاص دارد. وی یک بازیکن سابق تنیس و هاکی روی یخ حرفه ای است که اصالتا اهل رومانی می باشد. ایون تسیریاک پس از بازنشسته شدن از ورزش حرفه ای هم اکنون به عنوان مالک تورنمنت تنیس هوای فعالیت می کند. وی مربی لوکاس پوئیل تنیس باز حرفه ای فرانسوی محسوب می شود.
میزان دارایی ایون تسیریاک 2 میلیارد دلار می باشد.

مایکل جردن

 سومین جایگاه در فهرست به بسکتبالیست افسانه ای مایکل جردن اختصاص دارد. او هم اکنون بازنشسته می باشد برای15 فصل در لیگ NBA بازی کرده است. دوره فعالیت حرفه ای جردن میان دو تیم تقسیم شده است. وی به بهترین بسکتبالیست تمام دوران ها به حساب می آید و از زمان بازنشستگی خود به عنوان مالک تیم بسکتبال فعالیت می کند. دارایی او 1.9 میلیارد دلار است.

تایگر وودز

چهارمین جایگاه در فهرست به تایگر وودز اختصاص دارد. تایگر وودز یک ورزشکار حرفه ای گلف آمریکایی و یکی از محبوب ترین و بد نام ترین گلف بازان دنیا محسوب می شود. وی از نظر درآمد سالیانه خود در میان ورزشکاران دنیا جزو ثروتمندترین هاست. دارایی تایگر وودز 800 میلیون دلار است.

مایکل شوماخر

پنجمین جایگاه در فهرست به مایکل شوماخر اختصاص دارد. مایکل شوماخر از رانندگان سابق مسابقات فرمول یک است. می توان گفت اگر بتوانید تنها یک راننده فرمول یک نام ببرید به احتمال زیاد اسم آن مایکل شوماخر خواهد بود. وی را به عنوان یکی از بزرگترین رانندگان فرمول یک تمام دوران ها می شناسند. او تنها راننده تاریخ است که در طی فعالیت حرفه ای خود موفق به کسب 7 عنوان قهرمانی فرمول یک شده است. میزان دارایی مایکل شوماخر 600 میلیون دلار است.

مجیک جانسون

ششمین جایگاه در فهرست به مجیک جانسون اختصاص دارد. مجیک جانسون یک بازیکن سابق حرفه ای بسکتبال آمریکایی است که در لیگ NBA برای 13 فصل پی در پی برای تیم لیکرز بازی کرده است. وی در طی فعالیت حرفه ای خود موفق به اخذ جوایز مختلفی به عنوان بسکتبالیست شد که در نتیجه آن موفق شد جزو مشاهیر شود. دارایی مجیک جانسون 600 میلیون دلار می باشد.

راجر استابچ

هفتمین جایگاه در فهرست به راجر استابچ اختصاص دارد. راجر استابچ یک بازیکن فوتبال آمریکایی سابق است که فعالیت حرفه ای خود را در لیگ NFL گذراند. او در سال 1969 عضو تیم شد و برای 11 فصل پیاپی برای این تیم بازی کرد. وی در 5 رویداد به عنوان عضوی از آن فعالیت کرد که در 4 عدد از آن ها در نقش بازیکن خط حمله ظاهر شد. دارایی راجر استابچ 600 دلار می باشد.
 

ارسال دیدگاه