ثروتمندترین شغل های ایران

ثروتمندترین شغل های ایران

کنجکاو هستید که پردرآمدترین شغل های ایران را بشناسید؟
می خواهیم شغل هایی را به شما معرفی کنیم که از آینده کاری خوبی برخوردار خواهند بود. برخی کسب و کارهای اینترنتی و برخی دیگر در محیط فیزیکی قابل انجام است.
این شغل ها در فهرست زیر معرفی می شود.

•    توریسم درمانی
•    صنعت گردشگری
•    راهنمای تور( تور لیدر )
•    وکالت
•    ورود به بازار بورس
•    کشاورزی و دامپروری نوین
•    برنامه نویس و توسعه دهنده وب
•    راه اندازی اپلیکیشن موبایل
•    کسب درآمد اینترنتی
•    تدریس آنلاین

توریسم درمانی
به دلیل پایین بودن هزینه های درمانی دندانپزشکی و جراحی زیبایی در ایران از کشور های متععدی برای انجام عمل های زیبایی به ایران سفر می کنند. جراحی زیبایی در سراسر دنیا متقاضی بسیاری دارد و به همین دلیل پردرآمدترین شغل در دنیا و بالطبع در ایران است. در اطراف خودتان کسانی را دیده اید که عمل بینی یا جراحی زیبایی دیگری انجام داده اند.
صنعت گردشگری
ایران خوشبختانه دارای یکی از فراوان ترین مکان های گردشگری جهان است. از طرفی مردم جهان دیگر دوست دارند که حتما در هتل های چند ستاره اقامت کنند و توجه ویژه ای به بوم گردی دارند. اما نکته ای که می تواند شما را ثروتمند کند تفاوت قیمت ریال و دلار می باشد. هر چقدر که قیمت دلار بالاتر برود برای شمایی که گردشگر خارجی وارد کشور می کنید شرایط بهتر خواهد بود.

راهنمای تور( تور لیدر )
با توجه به افزایش آمار ورود گردشگران به کشور به خصوص در شهرهای گردشگرپذیر شیراز و اصفهان بازار تور لیدرها بسیار داغ شده است. راهنمای گردشگر یا تور لیدر شخصی است که با آشنایی و تسلط کامل بر نقاط گردشگری یک شهر مانند اماکن تاریخی، بازارهای تجاری، جاذبه های طبیعت و... برای گردشگرانی که به آن محل سفر می کنند توضیح داده و معرفی کند.

وکالت
وکالت شغلی سخت و جالبی است و البته هیجان انگیز هم می باشد. این رشته تحصیلی در بیا دانشجویان بسیار محبوب است و در ایران وکالت شغلی پردرآمد به حساب می آید. این شغل به شما این فرست را می دهد که بتوانید حق پایمال شده دیگران را بگیرید و عدالت را ایجاد کنید.

ورود به بازار بورس
امروزه بانک ها در حال کاهش سود خود هستند و در ده سال آینده سود پرداختی آن ها زیر پنج درصد خواهد رسید. به همین خاطر کسانی که علاقه به کار کردن با سرمایه نقدی دارند باید وارد بازارهای مالی بورس شوند. در همین پنج سال گذشته بورس ایران رشد بالا 200 درصد را تجربه کرده که از دید بیشتر مردم مخفی مانده است .
کشاورزی و دامپروری نوین
اگر کسی به رشته کشاورزی علاقه دارد می تواند با سرمایه گذاری در این بخش و استفاده از علوم جدید در جهان ارزش افزوده فوق العاده ای در این شغل ایجاد کند. مشکل کشاورزی در ایران کم بودن آب و خشکسالی است که آن هم با بکارگیری و مدیریت شیوه های نوین آبیاری قابل حل می باشد.

برنامه نویس و توسعه دهنده وب 
از مزایایی این شغل این است که برای شروع شما به دانش و چند سیستم کامپیوتری احتیاج دارید. 
طراحی وب یا web Design
به فرایندی گفته می شود که در آن طراح وب اقدام به طراحی چیزهایی می کند که کاربر آن ها را در صفحه مانیتور خود می بیند. در واقع کار طراح وب این است که المان های یک وب سایت یا صفحه ی وب را طراحی کند و محل جای گیری آن ها را مشخص کند. خروجی کار یک طراح وب کاملا برای کاربران عادی قابل مشاهده است و کاربران آن را به صورت مستقیم می بینند.
برنامه نویسی 
مربوط به تمام پردازشی است که پشت صحنه ایجاد می شود و کاربر عادی آن ها را نمی تواند ببیند. مانند وقتی یک صفحه ی وب یک درخواست به پایگاه داده ارسال می کند و آخرین مطالب سایت را می گیرد درخواست و کدی است که کاربر عادی آن را نمی تواند مشاهده کند.

راه اندازی اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن موبایل به نسبت وب سایت ها در دسترس تر است و هر شخصی که بتواند با گوشی هوشمند خود کار کند می تواند اپلیکیشن شما را داشته باشد. به همین دلیل بازار اپلیکیشن های موبایل امروزه بسیار پر رونق می باشد و ایده های مختلفی وجود دارد که می تواند در قالب اپلیکیشن توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار بگیرد.
کسب درآمد اینترنتی
بسیاری از سایت ها خدمات ارائه می دهند و درآمدزایی اینترنتی می کنند و بسیاری دیگر به واسطه تبلیغات کسب درآمد از اینترنت را تجربه می کنند. راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به ایده عجیب و غریب و تخصص های خاصی ندارد اما پس از راه اندازی نیاز به نظم و توسعه و یادگیری مهارت های مرتبط با کسب و کار های آنلاین دارد.

تدریس آنلاین
تدریس آنلاین یکی دیگر از مشاغل اینترنتی پر سود و پر درآمد که می توان از برگذار کردن سمینارها و کلاس های مجازی باشد. تقاضا برای مدرسان اینترنتی بسیار زیاد است . تنها چیزی که نیاز دارید این است که در زمینه ی کاری و شغلی خود باید حرفه ای باشید .
 

ارسال دیدگاه