ثروتمندترین خواننده زن جهان

ثروتمندترین خواننده زن جهان

تا به حال به این فکر کردید ثروتمندترین خواننده زن جهان چه کسی است؟ شما می توانید حدس بزنید ؟
به تازگی ریانا خواننده جوان به عنوان ثروتمندترین خواننده زن جهان معرفی شد. ثروت او 600 میلیون دلار می باشد و این برای کسی در سن 31 سالگی افتخار بزرگی است. اما یک سوال که در ذهن همه ی ما ایجاد می شود که آیا او ثروتش را فقط از راه خوانندگی به دست آورده است ؟
ریانا خواننده ی مشهور و بسیار پر طرفداری است و او در حوزه ی موسیقی بسیار موفق می باشد، اما همه ی ثروتش از راه فعالیت در حوزه ی موسیقی به دست نیامده است. این خواننده ی جوان میلیون ها دلار از طریق تورهای کنسرتش کسب درآمد کرده و پر درآمدترین تور ریانا در سال 2013 بود که بیش از 140 میلیون دلار را نصیب او کرد.
بخش دیگری از در آمد ریانا مربوط به اسپانسرهای تورهای کنسرتش می باشد. او در تور کنسرت سال 2016 بیست و پنج میلیون دلار از قبل قرار داد خود با شرکت سامسونگ برای تبلیغ این برند به دست آورد. بیش از 60 میلیون آلبوم 215 میلیون ترک دیجیتالی از ریانا به فروش رفته است.
در سال 2016 ریانا 6/7 میلیون دلار از طریق پخش آثار خود در اینترنت و همین طور 5/2 میلیون دلار از طریق فروش آن ها به دست آورد. وی همچنین یکی از مالکان سرویس بخش موسیقی Tidal است که سهام آن میلیون ها دلار قیمت دارد.
ریانا در فیلم هایی مانند خانه، آنی و هشت یار اوشن هم ایفای نقش کرده است. فیلم هشت یار اوشن در اولین اکرانش در سال 2018 ، 5/41 میلیون دلار فروش داشته است. وی همچنین برای برند هایی مانند Armani و River lsland کالکشن طراحی کرده و همکاری هم با برند MAC دارد.
او با چندین شرکت قرارداد همکاری داشته است. وی تحت عنوان مدیر بخش خلاقیت با برند puma همکاری دارد. لباس ها و کفش های خط تولید او با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. ریانا همکاری خود با برند Puma رادر سال 2014 آغاز کرد.
ریانا هم اکنون 11 عطر هم تولید کرده است. اولین عطر او 80 میلیون دلار فروش داشته است. اما بیشترین ثروت ریانا از طریق شراکتش در گروه تولیدی LVMH به دست آمده که در حوزه ی تولید کالاهای لوکس فعالیت دارد.
نیمی از مالکیت برند آرایشی ریانا به نام Fenty Beauty به گروه تولیدی LVMH تعلق دارد. و سهم خودش از این برند 15 درصد است. این برند آرایشی 3 میلیارد دلار ارزش دارد. در ماه مه سال میلادی جاری ریانا و گروه تولیدی LVMH برند Fenty را راه اندازی کردند. لباس، کفش، اکسسوری وزیور آلات تولیدات این برند می باشد.
لیست املاک ریانا هم قابل توجه است. وی یک آپارتمان 4 خوابه با 3 حمام و سرویس بهداشتی در شهر لس آنجلس دارد که در سال 2014 به قیمت 45/5 میلیون دلار آن را خریداری کرد. او در سال 2016 یک آپارتمان دیگر هم در لس آنجلس به مبلغ 925 هزار دلار خریداری کرده است.
وی در سال 2017 یک ملک 662 متر مربعی در تپه های هالیوود به قیمت 8/6 میلیون دلار خریداری کرد که دارای سالن سینما و اسپا است و بعد از سرقتی که در سال 2018 از این خانه شد ریانا آن را به قیمت 4/7 میلیون دلار فروخت .
او در هالیوود غربی ملکی به قیمت 75/2 میلیون دلار خریداری کرده است. اما سه ماه بعد این خانه را به قیمت 85/2 میلیون دلار به فروش گذاشت. و این خانه در سال 2018 به فروش رفت. وی یک پنتهاوس در شهر منهتن اجاره کرد که از سال 2013 تا 2014 اجاره ی آن از 39 هزار دلار به 50 هزار دلار افزایش یافت .
در سال 2019 ریانا اعلام کرد که یک سال است در شهر لندن زندگی می کند. او در یک عمارت 7 خوابه زندگی می کند که فقط اجاره یک هفته آن مبلغی باور نکردنی است. او موزیک جدید خود را در ملکی در یکی از جزایر شرق انگلیس ضبط کرده است. این ملک دارای باشگاه، سینما، استخر و چندین کلبه است.
او به سفرهایش با کشتی های تفریحی مشهور است. در سال 2011 او با یک کشتی تفریحی به منطقه ی ساحلی فرنچ ریویرا (ناحیه ی ساحلی بین فرانسه و ایتالیا) سفر کرد. یک هفته اجاره این کشتی تفریحی 300 هزار دلار هزینه دارد .
در سال 2014 هم وی یک کشتی تفریحی را به مدت 2 هفته در همین منطقه کرایه کرد.
این خواننده جوان آشپز شخصی برای خود دارد که تمامی وعده های غدایی و حتی میان وعده های او را آماده می کند .
ریانا سفیر کشور خود باربادوس در پروژه های مشارکت جهانی برای آموزش و شهروند جهانی است. او به نقاط متعددی از دنیا سفر و برای امور مربوط به این پروژه ها پول جمع آوری می کند. 
ریانا می گوید پول من برای خودم نیست این همان چیزی است که باعث می شود فکر کنم می توانم به کس دیگری هم کمک کنم.
 

ارسال دیدگاه