ثروتمندترین خواننده ترکیه

ثروتمندترین خواننده ترکیه

فرهت ییلماز (متولد 25 فوریه 1991 در بن آلمان) ، معروف به بنام بن فرو ، خواننده رپ و ترانه سرا ترک است .

او که پدرش اهل سیواس و همچنین مادرش اهل ترابزون است در سال 1994 به همراه خانواه به ترکیه بازگشت و در ازمیر مستقر شدند. او در 8 سالگی با گوش دادن آهنگ های شکور با موسیقی رپ آشنا شد. فرو اولین تک آهنگش را در اپریل 2018 با نام Mahallemiz Esmer منتشر کرد. بعد از اتشار میزک دوم او تصمیم گرفت که شغلش را که مدیر فروش یک شرکت خصوصی بود را رها کند و تمرکز اصلی خود را بر روی موسیقی قرار دهد.

با آشنایی که او با Berkcan Güven یوتیوبر و همچنین Ezhel دارد توانسته خود را در بازار موسیقی به شهرت مناسبی برساند. در 30 نوامبر 2018 ، او سومین تک آهنگ خود را "3 2 1" منتشر کرد. در تاریخ 2 دسامبر 2018 ، این آهنگ در لیست پر شنونده ترین آهنگ های اسپاتیفای در ترکیه در رتبه اول قرار گرفت.

در 20 فوریه 2019 ، اولین آلبوم استودیویی او ، Orman Kanunları ، منتشر شد که شامل تک آهنگ هایی بود که قبلا در لیست آهنگ های خود منتشر کرده بود. در روز انتشار آن ، همه آهنگ های آن در میان 12 آهنگ برتر 50 موزیک برتر ترکیه ایی اسپاتیفای قرار گرفت. او اولین هنرمند در ترکیه شد که آهنگ های او از یک آلبوم همزمان وارد لیست شد. آهنگ Biladerim İçin هفته ها در رتبه اول جدول موسیقی قرار گرفت. سبک املایی منحصر به فرد وی نظرات مختلفی را از نظر برخی مخاطبان در ترکیه به همراه داشته است. پولدارترین خواننده ترکیه در 9 مه 2019 ، در شانزدهمین دوره جوایز موسیقی Radio Boğaziçi ، جایزه "بهترین هنرمند تازه وارد" را دریافت کرد. فرو بن با داشتنk  238.5 دلار ثروتمندتین خواننده ترکیه است.

ارسال دیدگاه