تصویر جعبه گلکسی اس ۲۱ لو رفت: خداحافظ شارژر

تصویر جعبه گلکسی اس ۲۱ لو رفت: خداحافظ شارژر

فقط چند روز تا مراسم معرفی Galaxy S21 فاصله داریم و صفحات رسمی و رندرهای مطبوعاتی آماده استفاده هستند. در این شرایط طبیعی است که برخی از آنها به بیرون درز کنند. بیایید با “آنچه در جعبه است” شروع کنیم که پاسخ اصلی آن فقط تلفن است. بله، امرور تصویر جعبه گلکسی اس ۲۱ لو رفته و باید گفت که خداحافظ شارژر!


تصویر جعبه گلکسی اس ۲۱

شما با خرید گلکسی اس ۲۱ علاوه بر خود دستگاه، درون جعبه یک کابل USB-C برای داده و شارژ، یک ابزار خارج کننده سیم کارت و یک راهنمای شروع سریع دریافت می کنید اما بدون شارژر و بدون هدست. احتمالاً کابل USB C به USB C است، بنابراین بهتر است یک آداپتور سازگار داشته باشید. و اگر قصد استفاده از هدست سیمی را دارید، بهتر است از قبل یک هدست USB-C یا آداپتور 3.5 میلی متری داشته باشید. توجه داشته باشید که بعضی از کشورها قوانین محلی دارند که به همراه آداپتورها و حتی هدست ها باید در تلفن های جدید گنجانده شود، اما کاربران در اکثر دنیا مجبور هستند که تلفن های خاص خود را به همراه داشته باشند.

در مرحله بعدی برخی از تصاویر ویژگی هایی را ارایه می کنند. یکی از آنها “جدیدترین سیستم لنز زوم دوگانه” را در تلفنی تبلیغ می کند که به نظر می رسد Galaxy S21 یا S21 Plus باشد. نکته عجیب و غریب از آنجا که انتظار می رود این دو سیستم اساساً دوربین مشابه S20 / S20 Plus فقط با یک لنز بزرگنمایی داشته باشند. شاید این به ترکیب تصویر با دوربین اصلی اشاره داشته باشد.

تصویر بعدی بر روی ماژول ۶۴ مگاپیکسلی متمرکز است، که همان جزئیات است. برای یادآوری، سنسور 64 مگاپیکسلی در S20 به جای Quad Bayer از آرایش Subpixel Bayer برخوردار بود. این باعث می شود عکس های با وضوح کامل و بدون زوم با کیفیت بهتر تهیه می شود.  

دو تصویر بعدی مربوط به بخش ذخیره سازی است. سامسونگ Galaxy S21 Ultra از گزینه 512 گیگابایتی (با 16 گیگابایت رم) برخوردار خواهد بود. دو مدل دیگر S21 احتمالاً 256 گیگابایت خواهند بود (و برخلاف Ultra از اسلات microSD برخوردار نیستند).

در مرحله بعدی، تصاویری که به سرعت 5G و میزان خوب بودن دوربین در تاریکی می بالند اشاره دارد. و در نهایت البته تلفن ها در برابر گرد و غبار و آب مقاوم خواهند بود. آنها از S5 (به جز S6) بوده اند. این دستگاه ها این پنج شنبه به صورت رسمی معرفی خواهند شد.

منبع:toranji

ارسال دیدگاه