بیل گیتس واکسن کرونا زد

بیل گیتس واکسن کرونا زد

موضوع واکسن کرونا حاشیه های زیادی دارد. برخی با تئوری توطئه موافقند و برخی منتظرند که در اولین فرصت این واکسن را دریافت کنند. در این بین واکسینه شدن چهره های قابل اعتماد می تواند به عموم مردم کمک کند تا بیشتر به آن اعتماد کنند. چند دقیقه پیش بیل گیتس در اینستاگرام خود اعلام کرد که یک دوز واکسن کرونا دریافت کرده و حالش عالی است.


واکسن کرونا

ویلیام هنری «بیل» گیتس سوم که به “بیل گیتس” شناخته می شود، بنیان گذار مایکروسافت است. او دقایقی پیش در اینستاگرام خود تصویر زیر را منتشر کرد و نوشت:

به این ترتیب این چهره سرشناس دنیای فناوری به خط مقدم دریافت کنندگان واکسن کرونا پیوسته است و شاید برای خیلی از افرادی که او را می شناسند و او را به عنوان الگو برای خود می دانند، تردید درباره دریافت واکسن کرونا کمتر می شود.

جالب است بدانید که در سال ۲۰۲۰ مستندی بر مبنای تئوری توطئه و به نام “دستبرد” ساخته شد. این مستند با نمونه و (فکت)های قابل قبول شروع می‌شود و در پایان به بیننده می‌گوید که ویروس کرونا بخشی از برنامه گلوبالیست‌ها برای قتل‌عام و گذار به ابرانسان است.

مستند “دستبرد” با انتساب خلق ویروس کرونا به انستیتو پاستور فرانسه، حمل آن به شهر ووهان چین، مسئله ازدیاد جهانی جمعیت، بحران‌های ساختاری دولت‌های معاصر، پول‌های مجازی و… پازلی را می‌چیند که سرانجامش باور به این تئوری توطئه می‌رسد که «قدرتمندان پنهان جهان»، «دست‌های پشت پرده»، «شرکت‌های داروسازی فراملی با همکاری سیلیکون ولی»، بیل گیتس، بنیاد راکفلر و با تئوری‌های یووال نوح هراری، درصدد از بین بردن بخش بزرگی از جمعیت فرودستان جهان و برقراری حکمرانی غیر دموکراتیک خود می باشد.

منبع:toranji

ارسال دیدگاه