بهترین برنامه ها و بازی های اپ استور اپل در سال 2020 معرفی شدند

بهترین برنامه ها و بازی های اپ استور اپل در سال 2020 معرفی شدند

از دید این برنامه‌ها بهترین عناوینی بودند که در سال 2020 برای آیفون، آیپد، اپل واچ، آپل تی وی و رایانه‌های مک منتشر شده‌اند و البته یک لیست کاملاً سنتی هم از محبوب‌ترین اپ‌های سال 2020 ارائه شده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

بهترین برنامه‌های اپ استور در سال 2020

امسال Wakeout به عنوان بهترین برنامه آیفون انتخاب شده است. این برنامه که توسط یک برنامه‌نویس مستقل به نام Andres Canella طراحی شده، مجموعه‌ای از تمرین‌ها و حرکات ورزشی را شامل می‌شود که کاربران می‌توانند به راحتی آن‌ها را در خانه یا محل کار خود انجام داده و به این ترتیب به حفظ سلامت خود کمک کنند.

برای آیپد هم برنامه ZOOM توانسته عنوان بهترین اپلیکیشن سال را به خود اختصاص دهد. این برنامه هم به نوعی با دوران قرنطینه خانگی ارتباط دارد و امکان برقراری تماس تصویری گروهی برای دانش آموزان به بهترین شکل ممکن فراهم می‌کند. ZOOM همچنین به عنوان پردانلودترین برنامه رایگان اپ استور در سال 2020 هم معرفی شده است.

برنامه Fantastical بهترین برنامه برای رایانه‌های مک در سال 2020 بوده است. این اپ که توسط Flexibits توسعه داده شده، جایگزینی برای برنامه تقویم مک بوده و گزینه‌های بسیار بیشتر و بهتری را برای مدیریت کارها و قرارهای ملاقات ارائه می‌کند. همچنین قابلیت همگام‌سازی در پلتفرم‌های مختلف باعث می‌شود تا از این برنامه در هر دستگاهی که در اختیار دارید بتوانید استفاده کنید.

در انتها دو برنامه +Disney و Endel نیز به ترتیب به عنوان برترین اپلیکیشن اپل تی وی و اپل واچ انتخاب شده‌اند.

بهترین بازی‌های اپ استور در سال 2020

بازی‌ها جذاب‌ترین بخش از هر اپ استوری را تشکیل می‌دهند و در مورد اپ استور اپل هم این موضوع کاملاً صادق است. امسال اپل بازی جهان باز و فوق العاده گرافیکی Genshin Impact را به عنوان بهترین بازی آیفون انتخاب کرده است.

Legends of Runeterra هم توانسته عنوان بهترین بازی سال آیپد را از آن خود کند. بد نیست بدانید که Legends of Runeterra به عنوان بهترین بازی گوگل پلی هم انتخاب شده است.

Disco Elysium که یک بازی نقش آفرینی اعتیادآور است بهترین بازی سال برای رایانه‌های مک شناخته شده و Dandara Trials of Fear هم در سیستم عامل اپل تی وی این عنوان را کسب کرده است. Dandara Trials of Fear توسط استودیوی برزیلی Long Hat House توسعه داده شده و با وجود گرافیک دو بعدی و ساده‌ای که دارد، در سرگرم کردن مخاطب بسیاری موفق عمل می‌کند.

یکی دیگر از شاخه‌های انتخاب برترین بازی سال، برترین بازی پلتفرم اشتراکی اپل آرکید است که امسال این عنوان به Sneaky Sasquatch رسیده است.

جریان‌سازترین اپ‌های سال 2020

اپل در کنار معرفی بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اپ استور، به چند بازی مهم دیگر هم اشاره کرده که امسال عرضه شده و توانسته‌اند مورد توجه زیادی قرار بگیرند. این بازی‌ها عبارتند از: Pokémon GO، Caribu، Explain Everything Whiteboard، Shine و ShareTheMeal.

علاوه بر همه این‌ها، اگر این روزها به اپ استور سری بزنید، دو تب جدید با عنوان بهترین اپ‌ها و بازی‌های 2020 را مشاهده خواهید کرد که در آن‌ها برنامه‌های ZOOM، TikTok، Among Us و بازی Call of Duty: Mobile در جایگاه بالایی قرار گرفته‌اند.

منبع:بهترین برنامه ها و بازی های اپ استور اپل در سال 2020 معرفی شدند

ارسال دیدگاه