بنیان گذار هواوی: برخی سیاستمداران آمریکایی کمر به از بین بردن ما بسته اند

بنیان گذار هواوی: برخی سیاستمداران آمریکایی کمر به از بین بردن ما بسته اند

حال مطابق پستی که در روز پنج شنبه 26 نوامبر سال جاری میلادی (6 آذر 2020) در انجمن کارکنان هواوی منتشر شد، رن ژنگ فی (Ren Zhengfei)، بنیان گذار و مدیر عامل این شرکت، اعتراف کرده که آن ها ناگزیر از فروش زیربرند آنر بوده اند چرا که بخش اسمارت فون «به سبب در دسترس نبودن موارد فنی مورد نیاز تحت فشار شدید بوده است.»
به گفته رن «امواج پیاپی تحریم ایالات متحده علیه هواوی سرانجام ما را به این درک رساند که هدف برخی سیاستمداران آمریکایی اصلاح ما نیست، بلکه می خواهند ما را نابود کنند». به گفته رن در حالی که هواوی توانسته تا حدودی بر دشواری ها غلبه کند، به سبب موانع پیش روی کانال های فروش، «میلیون ها» کارمند در دفاتر آنر و توزیع کنندگان سراسر جهان شغل خود را از دست خواهند داد. از دید او هواوی نباید «افراد بی گناه را به آب بیندازد، تنها به این دلیل که تحت فشار است.»
به گزارش موسسه پژوهشی Canalys، آنر در دوره جولای تا سپتامبر سال جاری میلادی موفق شده که 26 درصد از 51.7 میلیون دستگاه اسمارت فون عرضه شده توسط هواوی را تولید کند. این برند علاوه بر گوشی هوشمند در زمینه ساخت لپ تاپ، تبلت، تلویزیون هوشمند و لوازم جانبی الکترونیکی نیز فعال است.
خبرگزاری رویترز به نقل از چندین منبع متفاوت از تلاش رقبای ...

منبع:بنیان گذار هواوی: برخی سیاستمداران آمریکایی کمر به از بین بردن ما بسته اند

ارسال دیدگاه