برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات

برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات

گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (Sharif ICT) به عنوان یکی از ارائه دهندگان راهکارهای برگزاری رویدادهای مجازی در کشور با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی ریاست جمهوری در حال برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با عنوان «ایران ایتکس» (IRANITEX) است.

این نمایشگاه مجازی حوزه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات که در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود، علاوه بر تلاش در زمینه عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک کشور، در حوزه شناسایی افراد و استارت آپ های مستعد این حوزه و برقراری ارتباط آن ها با مجموعه های فعال در حوزه مذکور، فعالیت می کند.

در این نمایشگاه آخرین محصولات و خدمات این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقه مندان عرضه می شود و فرصتی خوبی برای تبادل نظرات و پیشنهادات برای شرکت کنندگان ایجاد می شود. دستاورد های این تعاملات می تواند نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی در میان دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر باشد.

در این نمایشگاه سالن استارت‌آپ ها و رویداد Startup Talent ، سالن کارگاه های آموزشی برپا خواهد شد و همزمان نیز هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend ۸) نیز در کنار این نمایشگاه برگزار می شود.

منبع:برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات

ارسال دیدگاه