برگزاری سومین فیناپ آنلاین با موضوع لندتک

برگزاری سومین فیناپ آنلاین با موضوع لندتک

لندتک به شیوه های نوین اعطای وام گفته می شود که به شرکت های اعتباردهی خصوصی و بعضی از بانک ها کمک می کند تا به‌راحتی با وام گیرندگان ارتباط برقرار کنند. فرآیندهای یکپارچۀ لندتک شامل احراز هویت دیجیتال، امضای دیجیتال، اعتبارسنجی آنلاین و… روند درخواست و دریافت وام را ساده و سریع پیش می رود.

در چهاردهمین رویداد فیناپ که با حمایت و همکاری دیجی پی و به میزبانی دیجی کالا نکست برگزار خواهد شد؛ هومن امینی، مدیرعامل دیجی‌پی، سعید مستشار، مدیرعامل بانک ایران و نزوئلا، جعفر حقیقی، مدیرعامل گروه مالی بانک کارآفرین، محسن زادمهر، مدیر بانکداری دیجیتال بانک خاورمیانه، سعید باجلان، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، محسن رحمتی، مدیرعامل صندوق کاریزما، فریدون کاکاوند، رئیس هیات‌مدیره سیگما و محمدرضا آشتیانی، مدیرعامل قسطا در این رویداد از تجربیات و فعالیت خود ارائه‌هایی خواهند داشت.

حمید و سعید محمدی، بنیان‌گذاران دیجی‌کالا نیز در بخش فیناپ پلاس صحبت خواهند کرد. در بخش پنل رویداد چهاردهم علیرضا سفیدپور، معاون توسعه کسب و کار اعتباری دیجی‌پی، آمنه نادعلی‌زاده، معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی، محمدحسین محمودی، مدیر بانکداری شخصی و بهبود تجربه مشتری بانک ملت، داود کاغذگران، مدیرعامل لیزینگ پارسیان و وحید کرمی، کارشناس اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی به نمایندگی از بخش‌های مختلف حوزۀ لندتک حضور دارد.

این رویداد ساعت ۱۳ تا ۱۷ روز پنج‌شنبه به‌صورت زنده از کانال آپارات فیناپ پخش خواهد شد. شرکت‌کنندگان می‌توانند سؤالات و نظراتشان را با هشتگ Finupevent در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

منبع:ecomotive

ارسال دیدگاه