برگزاری اولین رویداد ایده بازار طب بازساختی

برگزاری اولین رویداد ایده بازار طب بازساختی

رویداد ایده بازار طب بازساختی که به منظور شناسایی و همسو کردن ظرفیت های پزشکی بازساختی برگزار می شود، سعی دارد با شناسایی طرح های برتر و حمایت مادی و معنوی از آن ها، گامی مؤثر در راستای رفع چالش های این حوزه بردارد.

از اهداف برگزاری رویداد مذکور می‌توان به مواردی نظیر توسعه و ترویج فرهنگ نوآوری، ایده پردازی در جهت توسعه کسب و کار، معرفی ایده های برتر با هدف ارزش آفرینی در راستای تولید و تجاری سازی ایده ها، ایجاد فضای رقابتی سازنده میان نوآوران برای بروز رشد و شکوفایی خلاقیت و نوآوری و ایجاد ارتباط بین صنایع و صاحبان سرمایه با صاحبان ایده و فناوران اشاره کرد.

صاحبان ایده و صنایع و سرمایه گذاران می‌توانند ایده‌های خود در محورهای درمان‌های مبتنی بر سلول، ایمنوسل تراپی، ژن درمانی، بانک ساولی و بافت، تجهیزات مرتبط با طب بازساختی، داربست‌های مرتبط با مهندسی بافت (داربست‌های الکتروریسی، هیدروژل‌ها و پرینترهای سه بعدی) و اپلیکشن‌ها را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

بر اساس اعلام دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸- ۲۲۴۳۹۸۴۷ تماس حاصل کنند و برای ثبت نام و دریافت فرم رویداد ایده باز اینجا کلیک کنید.

منبع: برگزاری اولین رویداد ایده بازار طب بازساختی

ارسال دیدگاه