ایده های توانبخشی سالمندان تجاری سازی می شوند

ایده های توانبخشی سالمندان تجاری سازی می شوند

رویداد ملی استارتاپی حوزه فناوری های توانبخشی در دو بخش دریافت ایده و نیاز برگزار می شود. برای شرکت در رویداد علاقمندان باید از ایده خود در حوزه صنعت توان بخشی برای افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان یک ویدئوی ۳ دقیقه‌ای تهیه‌ و آن را از طریق سایت رویداد به این آدرس آپلود کنند.

پس از داوری، ویدئوهای برگزیده به رویداد اصلی راه‌ می‌یابند و از حمایت‌های لازم برای منتورینگ، شتابدهی، سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی برخوردار می‌شوند. دومین رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری‌های توان‌بخشی ۱۳ و ۱۴ آذرماه با هدف حمایت از ایده‌های علاقمندان به تجهیزات توانبخشی برگزار خواهد شد.

در نخستین دوره از این رویداد ملی، بیش از ۱۲۰ ایده به دبیرخانه رویداد ارسال شد که از میان ۱۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی، ۳ ایده برتر انتخاب شدند و ۱۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی برای تجاری سازی حمایت شدند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، حمایت مالی از ایده ها، سرمایه گذاری از روی ایده ها، کمک به تجاری سازی و بازاریابی ایده ها، برگزاری دوره‌های کوتاه مدت خلاقیت و کارآفرینی و اختصاص دفتر کار و تجهیزات اداری بخشی از خدمات و تسهیلاتی است که در این رویداد ارائه می‌شود.

منبع: ایده های توانبخشی سالمندان تجاری سازی می شوند

ارسال دیدگاه