اولین بوت‌کمپ تخصصی برنامه‌نویسی توسط مکتب شریف ‌برگزار می‌شود

اولین بوت‌کمپ تخصصی برنامه‌نویسی توسط مکتب شریف ‌برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدرسه کاروندی تعاملی برنامه‌نویسیِ مکتب شریف به‌عنوان یکی از کارگزاران عضو این مجموعه در نظر دارد با هدف پرورش نیروی انسانی ماهر و توانمند در حوزه‌های برنامه‌نویسی، بوت‌کمپ‌های تخصصی و فشرده‌ برنامه‌نویسی را برای شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس برگزار کند.
جذب و استخدام نیروی انسانی توانمند به‌ویژه در حوزه‌های تخصصی برنامه‌نویسی، برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور از اهمیت بالایی برخوردار است. مکتب شریف با سابقه موفقیت در بازار آموزش برنامه‌نویسی در کشور و با چشم‌انداز تبدیل شدن به کارگزاری منابع انسانیِ شرکت‌های عضو پارک، فعالیت خود را در این مجموعه آغاز کرده است.
در همین راستا اولین دوره بوت‌کمپ آموزشی-تخصصی برنامه‌نویسی توسط این کارگزار با عنوان دوره تخصصی React Js از ابتدای دی‌ماه سال جاری، برای شرکت‌های عضو پارک برگزار می‌شود.
همچنین مکتب شریف در نظر دارد تا با بررسی هدفمند و نیازسنجی از شرکت‌های عضو، بوت‌کمپ‌های تخصصی برنامه‌نویسی را در جهت رفع نیازمندی‌های نیروی انسانی، برگزار کند. شرکت‌های عضو پارک برای اعلام نیازمندهای خود می‌توانند به آدرس این سامانه مراجعه کنند.
علاقه‌مندان به شرکت در دوره تخصصی React Js نیز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن دفتر مرکزی این کارگزار به شماره 66081836-021 و یا تلفن دفتر مستقر در پارک به شماره‌ 76250754-021 تماس حاصل نمایند. همچنین امکان مراجعه به سایت این مجموعه و مکاتبه با آن‌ها ، از دیگر راه‌های ارتباطی با مکتب شریف، برای کسب اطلاعات بیشتر است.

منبع:اولین بوت‌کمپ تخصصی برنامه‌نویسی توسط مکتب شریف ‌برگزار می‌شود

ارسال دیدگاه