امکان به اشتراک گذاری مستقیم توییت‌ها در اسنپ‌چت و اینستاگرام فراهم شد

امکان به اشتراک گذاری مستقیم توییت‌ها در اسنپ‌چت و اینستاگرام فراهم شد

در آینده‌ای نه چندان دور امکان به اشتراک گذاری توییت‌های جذاب روی پلتفرم‌های دیگر نظیر اسنپ چت و اینستاگرام برای کاربران فراهم خواهد شد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از engadget، توییت‌های برتر اغلب روی پلتفرم‌های دیگر نیز نمایش داده می‌شوند. هم اکنون توییتر با اطلاع داشتن از این موضوع ابزار به اشتراک گذاری جدیدی را معرفی کرده است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند توییت‌ها را درون توییتر با نرم افزارهای دیگر نظیر اسنپ چت و اینستاگرام به اشتراک بگذارند.
 
منوی جدید به اشتراک گذاری توییتر که در حال حاضر برای اسنپ چت عرضه شده است گزینه‌ای را شامل شده است که می توان با استفاده از آن یک توییت را به صورت مستقیم به دوربین اسنپ ارسال کرد. این کمپانی در طی روزهای آینده قابلیت مشابهی را با استوری‌های اینستاگرام نیز تست خواهد کرد.

زمانی که یک توییت به نرم افزار خارجی دیگری وارد می‌شود، به جای یک اسکرین شات ایستا، شباهت ظاهری زیادی به نحوه نمایش توییت‌ها در وب‌سایت و نرم افزار توییتر پیدا می‌کند. همچنین این توییت در اسنپ چت به توییت اصلی لینک داده می‌شود. توییتر در این باره اعلام کرده است که احتمالا قابلیت لینک دادن مشابه را برای نسخه اسنتاگرام نیز عرضه خواهد کرد.
 
استفاده از منوی به استراک گذاری توییتر ممکن است چندان با ارسال اسکرین شاتی از یک توییت تفاوت نداشته باشد اما استفاده از آن راحت تر از اسکرین شات گرفتن و پست کردن آن است. علاوه بر این قابلیت یاد شده به توییتر این شانس را ارائه می کند که اعتبار بیشتری برای برخی از محبوبترین محتواهای خود به دست بیاورد.
 
توییت‌های خنده‌دار به صورت گسترده روی حساب‌های کاربری اینستاگرام یا سایر نرم افزارها به اشتراک گذاشته می‌شوند اما ان اسکرین شات‌ها موجب بازگردادن مشاهده کنندگان به توییتر نمی‌شود. همچنین گاهی برش نه چندان دقیق برخی از قسمت‌های اسکرین شاتی از که از یک توییت گرفته می‌شود، موجب می‌شود که ظاهر آن برای کاربر چشم نواز نباشد اما ارائه روشی برای به اشتراک گذاری تمیز و جذاب توییت‌ها به همراه لینک به محتوای اصلی می‌تواند کاربران را به ورود به توییتر تشویق کنند.

منبع:ایتنا

ارسال دیدگاه