اطلاعات ثبت نام را صرفا از سایت فروش ایران خودرو دریافت کنید

اطلاعات ثبت نام را صرفا از سایت فروش ایران خودرو دریافت کنید

بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: ترفندهای مختلفی از سوی برخی افراد سودجو و متخلف برای دعوت از مشتریان برای مشارکت در طرح‌های فروش ایران‌خودرو صورت می‌گیرد، در حالی‌که تنها مرجع ثبت‌نام محصولات ایران‌خودرو صرفا سایت esale.ikco.ir می باشد.

وی افزود: با توجه به شرایط حاکم بر بازار، تبلیغاتی از طریق برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در‌خصوص فروش خودرو با قیمت‌های غیر‌واقعی و اغوا‌کننده، یا عرضه برخی محصولات که از چرخه تولید خارج‌شده دیده می‌شود و حتی با جعل بخش‌نامه‌های ابلاغی شرکت ایران‌خودرو اقدام به عرضه محصولات شرکت ایران‌خودرو می‌کنند. تاکید می‌شود این موارد کلاهبرداری بوده و ارتباطی به طرح‌های فروش ایران‌خودرو نمی باشد.

رحمانی تصریح کرد: تمامی اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های مربوط به نحوه و شرایط فروش محصولات ایران‌خودرو تنها از طریق سایت فروش این شرکت منتشر می‌شود و در حال‌حاضر هیچ‌گونه‌ وجهی در زمان ثبت‌نام از متقاضیان تقاضا و دریافت نمی شود.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو تصریح کرد: عرضه محصولات ایران‌خودرو به‌صورت فروش فوری یا پیش‌فروش با سودهای غیر‌متعارف یا با قیمت‌های بسیار پایین، از مصادیق بارز کلاهبرداری می باشد.

منبع:ایتنا

ارسال دیدگاه