احتمال تغییر طراحی استوری‌ها در نسخه دسکتاپ اینستاگرام

احتمال تغییر طراحی استوری‌ها در نسخه دسکتاپ اینستاگرام

به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، احتمالا به زودی مرور استوری‌های اینستاگرام از طریق دسکتاپ آسان تر خواهد شد: اینستاگرام طراحی جدیدی را برای بخش استوری‌های خود در دسکتاپ تست می‌کند که بهینه سازی‌های مورد نیاز را به کاربران ارائه می‌دهد.
 
استوری‌ها  در این طراحی جدید به جای کاشی‌های تکی در چرخانه‌ای ظاهر می‌شوند که کل صفحه را فرا می‌گیرند. با این حال کنترل استوری‌ها  هنوز به همان صورت قبلی است و شما می‌توانید با کلیک دستی روی استوری‌ها  آنها را عقب و جلو کرده یا اجازه دهید که هر کدام به ترتیب برایتان نمایش داده می شوند.

هنوز مشخص نیست که دقیقا چه تعداد از کاربران به این قابلیت که هنوز در مرحله تست قرار دارد دسترسی دارند. حتی هنوز نمی توان درباره ارائه دائمی ویژگی یاد شده به صورت قطعی نظر داد. یکی از سخنگویان اینستاگرام این قابلیت را که در ماه گذشته برای شمار اندکی از کاربران عرضه شده بود را تایید کرده اما در رابطه با زمان عرضه گسترده آن اطلاعاتی در اختیار نگذاشته می باشد.
 
اگر چه اینستاگرام رفته رفته کارکرد سایت دسکتاپ خود را بهبود بخشیده است اما قابلیت استوری‌ها  همیشه به گونه‌ای نامناسب و نامتوازن با صفحه نمایش‌های بزرگ برای کاربران نمایش داده می‌شدند. به این ترتیب اگرچه این تغییرات چندان بزرگ نیست اما برای آن دسته از کاربرانی که ترجیح می‌دهند اینستاگرام را از دسکتاپ خود پیگیری کنند بسیار مفید می باشد.

منبع:ایتنا

ارسال دیدگاه